info@tormak.org.tr T: +90 212 485 52 30

Web Sitemiz Güncellendi

Web sitemiz güncellendi. Geçmiş yıllarda tasarımsal özelliklerinden memnun olmayan kullanıcılarımız için yep yeni bir tasarım ile web sitemizi güncelledik. Yapılan güncellemler sonucunda beğenilen şablonun dışına çıkmadan. Fonksiyonel bir takım özellikler kattık. Ayrıca bir önceki projede yer alan yönetim paneli hataları yeni versiyon ile güncellendi. Yazılım teknolojisi daha yeni bir hal aldı. Tüm çalışanların rahatlıkla yönetebileceği üst düzey bir yönetim paneli sistemi kuruldu. Bu panel sayesinde web sitesine hızlı ve güvenilir şekilde müdahale edilebilecek. 

Tormak sistemine kayıtlı olan tüm firmaların bilgileri Google arama moturunda indekslenme şansı yakalacak. Hiç web sitesi olmayan bir kuruluş bile kendisini Tormak sistemine kayıt ederek Google tarayıcısınde listelenme imkanına sahip olacak. Google botlarının üzerinde çok durduğu projelerde haber ve duyurular en aktif şekilde kullanılabilecek. 

Gelişmiş seo aracı sayesinde sayfa, haber ve blog yazısı eklendiğinde Google tarafından sevilen ve önemle ziyaret edilen bir web sitesi haline gelecektir.